Zespół Dobrego Miejsca

Anna Czerwińska

665 838 272

Jestem psychoterapeutką i psychologiem. Zajmuję się psychoterapią indywidualną osób dorosłych oraz psychoterapią dla par. Pracuję w nurcie psychoterapii poznawczo-behawioralnej.

W pracy z Pacjentem szczególnie zależy mi na stworzeniu odpowiedniej atmosfery do wspólnej pracy, opartej na otwartości i zaufaniu. Niezależenie od tego, na czym polega problem, z którym sięgamy po pomoc, to właśnie dobra relacja terapeutyczna pozwala się nim zająć i znaleźć rozwiązanie. Staram się dbać o to, by moi Pacjenci czuli się ze mną dobrze i swobodnie. Chętnie dzielę się posiadaną wiedzą i doświadczeniem, staram się, by wszystkie stosowane przeze mnie interwencje były dla Pacjenta w pełni zrozumiałe. Jestem przekonana, że terapia jest najskuteczniejsza wtedy, kiedy od razu staramy się zastosować to, czego dowiedzieliśmy się podczas sesji, na co dzień, dlatego dbam o to, aby wspólnie z Pacjentem wymyślić sposoby na zastosowanie tej wiedzy w praktyce.

Skończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim (2005), zaczęłam pracę jako psychoterapeuta po skończeniu 4-letniej szkoły psychoterapii w nurcie Gestalt (2012), jednak obecnie certyfikuję się w psychoterapii poznawczo-behawioralnej (w 2017 rozpoczęłam studia podyplomowe).

czytaj więcej

Wybrałam właśnie to podejście, ponieważ kładzie ono nacisk na dokładne zdiagnozowanie problemu, wraz z mechanizmami, które go podtrzymują, pomimo tego, że chcemy się go pozbyć, oraz daje narzędzia, żeby skutecznie sobie z nim poradzić. Jest podejściem uporządkowanym i nastawionym na osiągnięcie wspólnie z Pacjentem założonego celu i dzięki temu skutecznym.

Prywatnie jestem dumną mamą dwóch nastolatków. Bardzo lubię odpoczynek na łonie natury – i aktywny i bardziej leniwy. Lubię też śpiewać, chociaż nie potrafię… i lubię koty.

KONTAKT:
Telefon: 665 838 272 E-mail: psychologkrakowski@gmail.com

Sesja trwa 50 minut i kosztuje 120 zł. Pracuję również online.
Psychoterapeuta Kraków - Anna Czerwińska
Psychoterapeuta Kraków - Agnieszka Wieczorek

Agnieszka Wieczorek

504 642 061

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w procesie certyfikacji. Specjalizuję się w terapii osób dorosłych. Pomogę Ci poradzić sobie z zaburzeniami lękowymi (fobia społeczna, lęk napadowy, lęk uogólniony, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne), zaburzeniami nastroju (depresja, zaburzenie afektywne dwubiegunowe), bezsennością, trudnościami w relacjach, trudnościami związanymi z radzeniem sobie ze stresem oraz zaburzeniami związanymi z doświadczonymi traumatycznymi wydarzeniami.

W pracy psychoterapeuty ważne jest dla mnie budowanie relacji terapeutycznej opartej na zaufaniu, zrozumieniu i wzajemnej współpracy. Do każdego pacjenta staram się podchodzić indywidualnie i stworzyć w trakcie terapii bezpieczne miejsce, w którym można będzie wspólnie poszukać rozwiązań problemu.

Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB). W swojej praktyce zawodowej kieruję się zasadami kodeksu etycznego terapeuty Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji. W celu rozwijania swoich umiejętności i poszerzania wiedzy, uczestniczę w szkoleniach i konferencjach. W swojej pracy stosuję podejście poznawczo-behawioralne, wykorzystując również elementy terapii dialektyczno – behawioralnej oraz terapii akceptacji i zaangażowania.

czytaj więcej

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w ramach praktyk i stażów zawodowych (m.in. w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Babińskiego w Krakowie, Domu Pomocy Społecznej dla psychicznie oraz przewlekle chorych w Krakowie, w Placówce Opiekuńczo Wychowawczej w Krakowie, Rodzinnym Ośrodku Diagnostyczno-Konsultacyjnym w Nowym Sączu), pracując na stanowisku psychologa w Poradni Zdrowia Psychicznego ProVita i na Oddziale Dziennym Ogólnopsychiatrycznym oraz w ramach prowadzonej samodzielnie praktyki terapeutycznej.

Zawodowo interesuję się zaburzeniami lękowymi oraz zaburzeniami nastroju.

Prywatnie lubię chodzić po górach i spędzać czas z przyjaciółmi.

KONTAKT:
Telefon: 504 642 061

Sesja trwa 50 minut i kosztuje 120 zł. Pracuję również online.

Radosław Jakubiak

694 545 855

Specjalizuję się w psychoterapii dorosłych, młodzieży od 15 roku życia i terapii par.

Jestem absolwentem psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz czteroletniej podyplomowej Szkoły Psychoterapii Gestalt. W 2010 roku otrzymałem dyplom Specjalisty Counsellingu Gestalt wydany przez Centrum Counsellingu Gestalt i Associazione Italiana di Counselling.

Pracuję z osobami, które mają obniżony nastrój, żyją w ciągłym stresie, doświadczają trudności emocjonalnych, silnych napadów złości, przeżywają lęk lub niepokój, mają niską samoocenę, zadręczają się myślami, które utrudniają im życie. Zajmuję się też konfliktami przeżywanymi w relacjach z innymi ludźmi, w tym kryzysami w związkach. Kolejnym obszarem, który jest mi bliski jest wspieranie w rozwoju, poszukiwaniu sensu i celu życia, pomaganie w uwalnianiu swoich możliwości. Jedną z moich specjalizacji jest psychoterapia dla lekarzy – z uwzględnieniem uwarunkowań emocjonalnych doświadczanych przez tę grupę zawodową. Bardzo istotny w pracy jest dla mnie autentyczny, empatyczny kontakt z osobami, z którymi się spotykam na sesjach terapeutycznych. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

czytaj więcej

Wierzę w potencjał do zmiany, który każdy z nas nosi w sobie. Zmiany, która sprawia, że człowiek zaczyna w pełni wykorzystywać swój potencjał i wieść satysfakcjonujące życie.

Jestem również absolwentem grafiki na Akademii Sztuk Pięknych, tworzę ilustracje, oraz zajmuję się prowadzeniem warsztatów z psychologii twórczości.

Prywatnie jestem pasjonatem literatury, kina, seriali i kolarstwa górskiego.

KONTAKT: Telefon: 694 545 855 E-mail: r.m.jakubiak@gmail.com

Sesja trwa 50 minut, koszt jednego spotkania 140 zł, przyjmuję również online
Psychoterapeuta Kraków - Radosław Jakubiak
Psychoterapeuta Kraków - Krzysztof Feliksiak

Krzysztof Feliksiak

663 857 370

Jestem psychologiem i terapeutą EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocessing).

Specjalizuję się w diagnozie i terapii osób dorosłych po doświadczeniach traumatycznych, z rozpoznaniem PTSD, CPTSD, zaburzeń dysocjacyjnych, powikłanej żałoby lub innych trudności psychologicznych w następstwie traumy jednozdarzeniowej bądź przewlekłej. W pracy korzystam z podejścia EMDR, terapii poznawczo-behawioralnej i Systemu Wewnętrznej Rodziny (SWR). Obecnie poszerzam swoje kwalifikacje z psychotraumatologii osób dorosłych.

W pracy zależy mi na stworzeniu bezpiecznej relacji, by poszerzając świadomość Klienta i wspólnie pracując nad przepracowaniem traum, pozwolić na dokonanie zmian, których pragnie.

KONTAKT:
Telefon: 663 857 370

Sesja trwa od 60 do 90 minut (120 - 150 zł) i odbywa sie stacjonarnie lub online.

Magdalena Krakowska

510 962 302

Prowadzę psychoterapię osób dorosłych zmagających się z różnorakimi problemami i kryzysami w życiu. Pomagam w pracy nad niską samooceną, trudnościami dnia codziennego i wypaleniem zawodowym. Specjalizuję się w zagadnieniach związanych z chorobami psychosomatycznymi, nerwicą zaburzeniami lękowymi, stanami obniżonego nastroju, depresją. Jako coach towarzyszę ludziom w osiąganiu ich celów i wspieram w różnych przedsięwzięciach. Szczególną grupą zawodową, z którą pracuję w tym zakresie, jest środowisko lekarzy, studentów medycyny i stomatologii.

W swojej pracy szczególną uwagę zwracam na zbudowaniu silnej i bezpiecznej relacji terapeutycznej, która umożliwia osiąganie zamierzonych zmian. Wychodzę z założenia, że każdy człowiek jest inny z własnym bagażem doświadczeń i przeżyć, dlatego każdego traktuję indywidualnie, co pozwala mi zrozumieć trudności i cierpienia jakich doświadczył w swoim życiu.

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (rocznik 2002), psychoterapeutką realizującą specjalizacyjny kurs przygotowujący do certyfikacji w Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym.

czytaj więcej

Ukończyłam również:

  • Staż w Instytucie Gestalt w Krakowie,
  • Profesjonalną Szkołę Coachingu IPRI Kraków
  • Terapię Schematów IPRI Kraków
  • Dialog Motywujący IPRI Kraków
  • Racjonalną Terapię Zachowania I IPRI Kraków
  • Specjalistyczne szkolenie z Terapii Schematów akredytowane w International Society of Schema Therapy (ISST) Warszawa

Pracuję w nurcie integracyjnym czyli takim, który łączy dorobek różnych podejść psychoterapeutycznych. To pozwala mi dostosować metody terapeutyczne do indywidualnych potrzeb moich pacjentów. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Pracuję również online

CENNIK:

  • Sesja konsultacyjna (50 min) 150 zł
  • Sesja psychoterapeutyczna (50 min) 120 zł
  • Sesja coachingowa (50 min) 200 zł

KONTAKT:
Telefon: 510 962 302

Psychoterapeuta Kraków - Magdalena Krakowska