Zespół Dobrego Miejsca

Psychoterapeuta Kraków - Anna Czerwińska

Anna Czerwińska

665 838 272 psychologkrakowski@gmail.com

Jestem psychoterapeutką i psychologiem. Zajmuję się psychoterapią indywidualną osób dorosłych oraz psychoterapią dla par. Pracuję w nurcie psychoterapii poznawczo-behawioralnej (certyfikat nr 1087).

W pracy z Pacjentem szczególnie zależy mi na stworzeniu odpowiedniej atmosfery do wspólnej pracy, opartej na otwartości i zaufaniu. Niezależenie od tego, na czym polega problem, z którym sięgamy po pomoc, to właśnie dobra relacja terapeutyczna pozwala się nim zająć i znaleźć rozwiązanie. Staram się dbać o to, by moi Pacjenci czuli się ze mną dobrze i swobodnie. Chętnie dzielę się posiadaną wiedzą i doświadczeniem, staram się, by wszystkie stosowane przeze mnie interwencje były dla Pacjenta w pełni zrozumiałe.

czytaj więcej

Jestem przekonana, że terapia jest najskuteczniejsza wtedy, kiedy od razu staramy się zastosować to, czego dowiedzieliśmy się podczas sesji, na co dzień, dlatego dbam o to, aby wspólnie z Pacjentem wymyślić sposoby na zastosowanie tej wiedzy w praktyce.

Skończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim (2005), zaczęłam pracę jako psychoterapeuta po skończeniu 4-letniej szkoły psychoterapii w nurcie Gestalt (Certyfikat nr 1/2012). W roku 2021, po czteroletnim szkoleniu otrzymałam certyfikat terapeuty poznawczo-behawioralnej (nr 1087). Wybrałam podejście poznawczo-behawioralne, ponieważ kładzie ono nacisk na dokładne zdiagnozowanie problemu, wraz z mechanizmami, które go podtrzymują, oraz daje narzędzia, żeby skutecznie sobie z nim poradzić. Jest podejściem uporządkowanym i nastawionym na osiągnięcie wspólnie z Pacjentem założonego celu i dzięki temu skutecznym.

Prywatnie jestem dumną mamą dwóch nastolatków. Bardzo lubię odpoczynek na łonie natury - i aktywny i bardziej leniwy.

KONTAKT:
Telefon: 665 838 272 E-mail: psychologkrakowski@gmail.com

Sesja trwa 50 minut i kosztuje 200 zł.
 
Psychoterapeuta Kraków - Marta Kijanko

Marta Kijanko

664 966 702 marta.kijanko@gmail.com

Jestem psychoterapeutką i psychologiem. Zajmuję się psychoterapią indywidualną osób dorosłych oraz psychoterapią dla par. Pracuję w nurcie psychoterapii humanistyczno-doświadczeniowej (Gestalt). W pracy psychoterapeutycznej opieram się na fenomenie doświadczenia i relacji, co stanowi dla mnie bazę oddziaływań leczących, uczących i po prostu ludzkich. Jestem przekonana, że wspólne budowanie kontaktu pozwala zbadać i sprawdzić to, co jest możliwością i niemożliwością, czyli potencjałem oraz impasem, zatrzymaniem. Wierzę, że w każdej sytuacji, nawet najbardziej dramatycznej, warto poszukać możliwości rozwiązania, które można odnaleźć w spotkaniu z drugim człowiekiem.

czytaj więcej

W pracy ważne jest dla mnie poszerzanie rozumienia, możliwości przeżycia, a także wprowadzanie zmian poza gabinetem, tak by najszybciej to możliwe osiągnąć założone cele.

Skończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie SWPS (2012), zaczęłam pracę jako psychoterapeuta po skończeniu 4-letniej szkoły dla psychoterapeutów w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt. W tej chwili kształcę się we włoskim Instytucie w Turynie IPsiG na kursie Podstaw i form psychopatologii. Wybrałam właśnie to podejście, ponieważ kładzie ono nacisk na dialogiczność, relacyjność oraz całościowe widzenie człowieka i jego problemu, wraz z uwzględnieniem kontekstu środowiska, reakcji cielesnych oraz mechanizmów unikania kontaktu ze sobą i światem. Pracuję też jako coach i superwizor coachingu. Jestem wykładowcą akademickim.

W swojej pracy korzystam również z elementów Terapii Schematów. Prywatnie bardzo lubię odpoczynek na górskich szlakach. Lubię też smak dobrej kawy i oraz uczenie się pogody ducha od mojego psa. W gabinecie czasami towarzyszy mi Afik.

KONTAKT: Telefon: 664 966 702 E-mail: marta.kijanko@gmail.com

Sesja trwa 50 minut i kosztuje 160 zł.
Pracuję również online.
Psychoterapeuta Kraków - Agnieszka Wieczorek

Agnieszka Wieczorek

504 642 061 aw.wieczorek.agnieszka@gmail.com

Jestem psychologiem i psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w procesie certyfikacji. Zajmuję się psychoterapią indywidualną osób dorosłych. Pomogę Ci poradzić sobie z zaburzeniami lękowymi (fobia społeczna, lęk napadowy, lęk uogólniony, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne), zaburzeniami nastroju (depresja, zaburzenie afektywne dwubiegunowe), zaburzeniami snu oraz trudnościami związanymi z radzeniem sobie ze stresem.

W pracy psychoterapeuty ważne jest dla mnie budowanie relacji terapeutycznej opartej na zaufaniu, zrozumieniu i wzajemnej współpracy. Do każdego pacjenta staram się podchodzić indywidualnie i stworzyć w trakcie terapii bezpieczne miejsce, w którym można będzie wspólnie poszukać rozwiązań problemu.

czytaj więcej

Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB). W swojej praktyce zawodowej kieruję się zasadami kodeksu etycznego terapeuty Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji. W celu rozwijania swoich umiejętności i poszerzania wiedzy uczestniczę w szkoleniach i konferencjach. W swojej pracy stosuję podejście poznawczo-behawioralne, wykorzystując również elementy terapii terapii dialektyczno – behawioralnej oraz terapii akceptacji i zaangażowania. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w ramach praktyk i stażów zawodowych (m.in w Szpitalu Specjalistycznym im. J.Babińskiego w Krakowie, Domu Pomocy Społecznej dla psychicznie oraz przewlekle chorych w Krakowie, w Placówce Opiekuńczo Wychowawczej w Krakowie, Rodzinnym Ośrodku Diagnostyczno-Konsultacyjnym w Nowym Sączu), pracując na stanowisku psychologa w Poradni Zdrowia Psychicznego ProVita i na Oddziale Dziennym Ogólnopsychiatrycznym oraz w ramach prowadzonej samodzielnie praktyki terapeutycznej. Zawodowo interesuję się zaburzeniami lękowymi oraz zaburzeniami nastroju. Prywatnie lubię chodzić po górach i spędzać czas z przyjaciółmi.

KONTAKT:
Telefon: 504 642 061 E-mail: aw.wieczorek.agnieszka@gmail.com

Sesja trwa 50 minut i kosztuje 200 zł.
Pracuję również online.
Psychoterapeuta Kraków - Magdalena Krakowska

Magdalena Krakowska

510 962 302

Jako psychoterapeutka pracuję z ludźmi zmagającym się z różnymi problemami i kryzysami w życiu. Pomagam w pracy nad niską samooceną, trudnościami dnia codziennego i wypaleniem zawodowym. Specjalizuję się w zagadnieniach związanych z chorobami psychosomatycznymi, nerwicą, zaburzeniami lękowymi, stanami obniżonego nastroju, depresją.

Wychodzę z założenia, że każdy człowiek jest inny, z własnym bagażem doświadczeń i przeżyć, dlatego każdego traktuję indywidualnie, co pozwala mi zrozumieć trudności i cierpienia, jakich doświadczył w swoim życiu. W swojej pracy szczególną uwagę zwracam na zbudowanie silnej i bezpiecznej relacji terapeutycznej, która umożliwia osiąganie zamierzonych zmian.

Jako coach towarzyszę ludziom w osiąganiu ich celów i wspieram w różnych przedsięwzięciach. Szczególną grupą zawodową, z którą pracuję w tym zakresie, jest środowisko lekarzy, studentów medycyny i stomatologii.

czytaj więcej

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (rocznik 2002), psychoterapeutką realizującą specjalizacyjny kurs przygotowujący do certyfikacji w Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym.

Ukończyłam również :

  • Staż w Instytucie Gestalt w Krakowie,
  • Profesjonalną Szkołę Coachingu IPRI Kraków
  • Terapię Schematów IPRI Kraków
  • Dialog Motywujący IPRI Kraków
  • Racjonalną Terapię Zachowania I IPRI Kraków
  • Specjalistyczne szkolenie z Terapii Schematów akredytowane w International Society of Schema Therapy (ISST) Warszawa

Należę do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Naukowej Psychoterapii. Pracuję w nurcie integratywnym czyli takim, który łączy dorobek różnych podejść psychoterapeutycznych. To pozwala mi dostosować metody terapeutyczne do indywidualnych potrzeb moich pacjentów. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

KONTAKT:
Telefon: 510 962 302 E-mail: magda.krka@gmail.com

sesja konsultacyjna kosztuje 160 zł, sesja psychoterapeutyczna kosztuje 160 zł, sesja coachingowa kosztuje 250 zł
Pracuję również online.
Więcej informacji na: www.coaching-psychoterapia.pl
Psychoterapeuta Kraków - Radosław Jakubiak

Radosław Jakubiak

694 545 855 r.m.jakubiak@gmail.com

Specjalizuję się w psychoterapii dorosłych, młodzieży od 15 roku życia i terapii par.

Jestem absolwentem psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz czteroletniej podyplomowej Szkoły Psychoterapii Gestalt. W 2010 roku otrzymałem dyplom Specjalisty Counsellingu Gestalt wydany przez Centrum Counsellingu Gestalt i Associazione Italiana di Counselling.

Pracuję z osobami, które mają obniżony nastrój, żyją w ciągłym stresie, doświadczają trudności emocjonalnych, silnych napadów złości, przeżywają lęk lub niepokój, mają niską samoocenę, zadręczają się myślami, które utrudniają im życie.

czytaj więcej

Zajmuję się też konfliktami przeżywanymi w relacjach z innymi ludźmi, w tym kryzysami w związkach. Kolejnym obszarem, który jest mi bliski jest wspieranie w rozwoju, poszukiwaniu sensu i celu życia, pomaganie w uwalnianiu swoich możliwości. Jedną z moich specjalizacji jest psychoterapia dla lekarzy – z uwzględnieniem uwarunkowań emocjonalnych doświadczanych przez tę grupę zawodową. Bardzo istotny w pracy jest dla mnie autentyczny, empatyczny kontakt z osobami, z którymi się spotykam na sesjach terapeutycznych. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Wierzę w potencjał do zmiany, który każdy z nas nosi w sobie. Zmiany, która sprawia, że człowiek zaczyna w pełni wykorzystywać swój potencjał i wieść satysfakcjonujące życie.

Jestem również absolwentem grafiki na Akademii Sztuk Pięknych, tworzę ilustracje, oraz zajmuję się prowadzeniem warsztatów z psychologii twórczości.

Prywatnie jestem pasjonatem literatury, kina, seriali i kolarstwa górskiego.

KONTAKT: Telefon: 694 545 855 E-mail: r.m.jakubiak@gmail.com

Sesja trwa 50 minut i kosztuje 180 zł.
Pracuję również online.
Psychoterapeuta Kraków - Dominika Kowalik

Dominika Kowalik

737 819 863 dominika.kowalik@prosanus.pl

Nazywam się Dominika Kowalik. Jestem psychologiem, a także certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną (Certyfikat PTTPB nr 890). Ukończyłam 4-letnią Szkołę Terapii Poznawczo-Behawioralnej SWPS pod kierunkiem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej, zgodną ze standardami European Association for Behavioural and Cognitive Psychotherapies. Dodatkowo jestem absolwentką rocznego szkolenia w Terapii Poznawczo-Behawioralnej Dzieci i Młodzieży. Jestem liderem programu Family Connections, w trakcie szkolenia DBT Comprehensive.

Pracuję z dziećmi, z młodzieżą oraz z osobami dorosłymi.

czytaj więcej

Prowadzę także konsultacje wychowawcze. Pracę z każdym pacjentem – niezależnie, od wieku, opieram na wzajemnej relacji i zaufaniu. Wykorzystując doświadczenie, odpowiednie narzędzia i wiedzę opartą na dowodach naukowych proponuję Pacjentowi konkretny i zindywidualizowany plan działania, który następnie wspólnie realizujemy. W pracy, poza klasycznymi technikami poznawczymi i behawioralnymi, wykorzystuje elementy terapii tzw. III fali CBT, w tym DBT, dialogu motywującego, terapii akceptacji i zaangażowania (ACT) oraz terapii schematów.

Doświadczenie zdobywałam podczas staży m. in.: na Oddziale Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, podczas Turnusów terapeutyczno-rehabilitacyjnych dla dzieci i młodzieży z autyzmem i z Zespołem Aspergera oraz w gabinecie prywatnym AdRem. W trakcie stażu w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Lublinie współprowadziłam zajęcia terapeutyczne dla dorosłych z zaburzeniami nastroju i z zaburzeniami osobowości.

W trosce o dobro pacjentów i jak najlepszą jakość oferowanych usług uczestniczę w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

KONTAKT: Telefon: 737 819 863 E-mail: dominika.kowalik@prosanus.pl

Sesja trwa 50 minut i kosztuje 180 zł.
Pracuję również online.
Psychoterapeuta Kraków - Anna Wójcicka-Sikorska

Anna Wójcicka-Sikorska

574 931 361 kontakt@annawojcickasikorska.pl

Jestem psycholożką oraz psychoterapeutką psychodynamiczną. Prowadzę terapię indywidualną dla osób dorosłych, które potrzebują wsparcia, pomocy bądź leczenia różnego rodzaju zaburzeń psychicznych. Pomagam między innymi w trudnościach związanych z relacjami z innymi ludźmi, stresem, zaburzeniami nastroju czy osobowości, zaburzeniami lękowymi, autoagresją czy zachowaniem agresywnym, myślami samobójczymi, myślami natrętnymi, stresem pourazowym, dolegliwościami psychosomatycznymi, które nie mają medycznej przyczyny, a także wsparciem w trudnych sytuacjach jak na przykład śmierć bliskiej osoby, zdrada, rozwód.

czytaj więcej

Moje podejście do Pacjenta/Klienta charakteryzuje się uważnością, empatią, wrażliwością jak również ciekawością na drugiego człowieka.

Studia psychologiczne ukończyłam w 2010 roku na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 2020 roku ukończyłam 4 letnie studia podyplomowe z zakresu psychoterapii w Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Swoje doświadczenie zdobywałam na Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Behawioralnych, Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (PTP), jak również Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP. Jestem w trakcie certyfikacji przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji przez certyfikowanego psychoterapeutę PTP. W mojej pracy kieruję się zasadami kodeksu etycznego psychoterapeuty: http://sekcjanaukowapsychoterapii.org/kodeks-etyczny-psychoterapeuty/.

KONTAKT: Telefon: 574 931 361 E-mail: kontakt@annawojcickasikorska.pl

Sesja trwa 50 minut i kosztuje 150 zł.
Więcej informacji na: https://www.annawojcickasikorska.pl
Psychoterapeuta Kraków - Patrycja Pasterny

Patrycja Pasterny

500 852 800 patpasterny@gmail.com

Jestem pedagogiem specjalnym, terapeutką dla osób z ASD i psychoterapeutką w trakcie szkolenia w Instytucie Gestalt w Krakowie. Na co dzień prowadzę terapię dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, prowadzę także konsultacje dla rodziców w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Mam też doświadczenie w pracy z dziećmi z różnymi typami niepełnosprawności. Byłam wolontariuszką na oddziale onkologii dziecięcej w Szpitalu Prokocim w Krakowie, gdzie wspierałam zarówno dzieci, jak i ich rodziców.

W pracy psychoterapeutycznej ważne jest dla mnie autentyczne spotkanie z drugim człowiekiem, poszerzanie świadomości dotyczącej zasobów, ograniczeń oraz potrzeb w bezpiecznej relacji terapeutycznej,

czytaj więcej

która może prowadzić do bardziej satysfakcjonującego życia. Wybrałam nurt Gestalt, ponieważ fascynuje mnie towarzyszenie drugiej osobie w jej rozwoju i przemianie, zachodzącej w kontakcie ‘tu i teraz’. Bliskie jest mi także podejście humanistyczne w psychoterapii, mówiące o tym, że każdy człowiek ma predyspozycje, dzięki którym może sam sobie pomóc.

Prywatnie moją pasją są podróże, podczas których otwieram się na inną kulturę, kuchnię i ludzi, od których czerpię dobrą energię. W wolnym czasie chętnie odwiedzam kina studyjne i czytam książki, które pozwalają mi odpocząć. Zapraszam Cię, jeśli masz trudności z niską samooceną, parentyfikacją, budowaniem relacji z innymi ludźmi, chcesz lepiej poznać siebie i swoje potrzeby lub nie radzisz sobie ze stresem i emocjami, które destrukcyjnie wpływają na Twoje życie. Pomogę Ci także, jeśli zmagasz się z problemami wynikającymi z bycia DDA.

KONTAKT: Telefon: 500 852 800 E-mail: patpasterny@gmail.com

Sesja trwa 50 minut i kosztuje 140 zł.
Psychoterapeuta Kraków - Vasyl Stasyuk

Vasyl Stasyuk

505 266 151 vs.stas@gmail.com

Jestem psychologiem, psychoterapeutą i coachem.

Psychoterapia: Jeśli doświadczasz kryzysu, silnego bólu emocjonalnego, złości, urazy, straty, zdrady, bezsilności, jesteś rozczarowana / rozczarowany w życiu lub znajdujesz się w długotrwałym konflikcie w domu lub w pracy, a być może konflikt występuje w Tobie. Jeśli sama / sam sobie nie radzisz – zapraszam na psychoterapię. Tutaj możesz znaleźć wsparcie, spotkać się ze sobą, znaleźć swoje wewnętrzne zasoby i nauczyć się z nich korzystać w swoim życiu.

Coaching:

czytaj więcej

Jeśli masz przed sobą trudne i skomplikowane decyzje i potrzebujesz wsparcia w ich podjęciu; jeśli potrzebujesz „odnaleźć siebie”, nauczyć się opierać się na sobie samej / samym; jeśli potrzebujesz znaleźć nowe sposoby na realizację swoich celów - zapraszam na coaching. Tutaj będziesz mogła / mógł sprecyzować swoje cele, znaleźć niezbędne zasoby, stworzyć własną strategię, eksperymentować i ćwiczyć... po to by nauczyć się skutecznie działać w swoim prawdziwym życiu.

Aby zostać psychologiem studiowałem na Uniwersytecie. Moja wiedza z zakresu psychologii akademickiej stanowi dobrą podstawę naukową do poradnictwa psychologicznego i psychoterapii.

Na początku interesowało mnie pytanie, jak człowiek jest zorganizowany, jakie mechanizmy są w nim osadzone, jak można je wykorzystać, aby uczynić swoje życie lepszym, ciekawszym, wydajniejszym, szczęśliwszym. Zainteresowałem się więc psychoterapią i ukończyłem dwie szkoły: jedną na kierunku Psychoterapia Zorientowana na Klienta i drugą na kierunku Gestalt.

Swoją praktykę rozpocząłem w 1996 roku jako psycholog, a z 2000 jako psychoterapeuta. Po kilku latach praktyki interesujące stało się dla mnie towarzyszenie moim klientom w bardzo konkretnych życiowych projektach. Tak pojawił się w mojej praktyce coaching.

Prywatnie uwielbiam gotować – robię to na co dzień, uczę się wielu nowych sztuczek i po prostu dobrze się bawię. Wycinam różne drobiazgi z drewna - ostry nóż w mojej dłoni pozwala mi w pełni skoncentrować się na tym co wycinam...i nie mieć żadnych innych myśli w głowie. I zacząłem dużo chodzić - lubię las i miasto... i to właśnie wspaniałe miejsce do myślenia…

KONTAKT: Telefon: 505 266 151 E-mail: vs.stas@gmail.com

Sesja trwa 50 minut i kosztuje 150 zł.
Pracuję również online.
Psychoterapeuta Kraków - Joanna Kempińska

Joanna Kempińska

604 234 414 j.kempinska@interia.pl

Jestem psychologiem i coachem, obecnie w trakcie całościowego szkolenia z terapii poznawczo -behawioralnej. Ukończyłam również dwustopniowe szkolenie z zakresu terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Prowadzę terapię indywidualną skoncentrowaną na rozwiązaniach (TSR) i procesy coachingowe, w swojej pracy korzystam też z podejścia i technik terapii poznawczo-behawioralnej.

Pomagam w radzeniu sobie z silnymi lub niechcianymi emocjami (np. złością, drażliwością, lękiem, smutkiem, wstydem, poczuciem winy) – wspierając w ich poznaniu, zrozumieniu i nauczeniu się reagowania na nie w bardziej adekwatny i użyteczny sposób.

czytaj więcej

Pracuję również z osobami zmagającymi się z nadmiernym krytycyzmem wobec siebie lub biorącymi na siebie za dużo. Pomagam dostrzec to, co działa i na czym można budować zmianę oraz wypracować umiejętności potrzebne do lepszego radzenia sobie z doświadczanymi trudnościami, dzięki którym można czuć się pewniej i spokojniej, reagować tak, jak chcemy i osiągać to, co dla nas ważne.

Jako coach wspieram w przechodzeniu przez trudności i zmiany związane z życiem osobistym i zawodowym, podejmowaniu decyzji, rozwoju w ramach pełnionych ról i budowaniu życia w zgodzie z ważnymi dla Ciebie wartościami.

Ukończyłam Psychologię Stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim (2004), gdzie zrealizowałam ścieżkę specjalizacyjną z zakresu psychoterapii poznawczej i strategii rozwoju osobowości; Terapię Skoncentrowaną na Rozwiązaniach, oraz Racjonalną Terapię Zachowania (Polskie Towarzystwo Psychologii Behawioralnej). Jestem certyfikowanym coachem (Szkoła Coachów Meritum; Szkoła Profesjonalnego Coachingu Instytutu Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego) i trenerką (Szkoła Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego). Obecnie jestem w trakcie całościowego, czteroletniego szkolenia z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej, akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB). Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. na Oddziale Leczenia Depresji i Zaburzeń Afektywnych w Szpitalu Uniwersyteckim, na Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Specjalistycznego im. dr J. Babińskiego, w Gabinetach Gestaltowskich i prowadząc szereg autorskich warsztatów rozwojowych.

Prywatnie lubię wędrówki i ruch, poznawać to, co nowe, czytać owinięta kocem i obserwować jak rosną rośliny.

KONTAKT: Telefon: 604 234 414 E-mail: j.kempinska@interia.pl

Sesja trwa 50 min i kosztuje 150 zł.
Pracuję również online.
Psychoterapeuta Kraków - Afik

Afik

Jestem psim towarzyszem i bardzo lubię odwiedzać Dobre Miejsce. Nazywam się Afik. Nie znam historii swojego imienia, miałem przypiętą karteczkę z tym imieniem, jak mnie ściągnięto z zabłoconego płotu. Nie pamiętam jak długo czekałem na wyswobodzenie.

Teraz jestem szczęśliwym pieskiem i często towarzyszem na sesjach terapeutycznych. Potrafię uważnie słuchać. I podejść blisko, prosząc o głaska za uszkiem. Czasami jeszcze mocno się przestraszam i boję. Potrzebuję wtedy chwili spokojnej obecności, możliwości obwąchania i powoli nabieram ufności. Mimo swojej trudnej i traumatycznej historii nie straciłem psiej pogody ducha, co chcę przekazywać innym jako nadzieję i otuchę.